19 yaşındaki Ahmed Semir, İsrail askerleri tarafından vuruldu

İsrail askerlerinin bu anlamsız saldırılarının ardı arkası kesilmediği sürece Filistinli bu genç kardeşimiz gibi niceleri yaşamını henüz umutlarını yerine getirmeden sonlandıracak. Her ne kadar başka bir ülkenin vatandaşı dahi olsa biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak zalimlere boyun eğmemekte yaptıkları zulümlere karşı sesimizi çıkartmaktayız. Bu haberide bu gün sizlerle paylaşarak tüm Dünya’nın sessiz kaldığı İsrail askerlerinin yaptığı acımasız davranışları ısrarla göz önünde tutmaya çalışacağız.

İsrail, Amerika başta olmak üzere bu tür ülkelerin genç yaştaki kişilere yaptıkları eziyetleri zulümleri biliyoruz ancak bunun tepkisiz kalmaması insanlara tarafındanda sessiz kalınmamasını istiyoruz.

Çünkü bu gün başka bir ülkenin vatandaşına yapılan bu olay yarın bizim ülkemize’de yapılmak istenebilir daha önce denemediler mi ? 15 temmuz’da fetö ismi ile başkalarının maşası olarak başımıza bela olmaya çalıştılar ancak tüm Ülke olarak buna biz DUR! diyebildik ancak her ülke bizim gibi olamayabiliyor kendi ülkemiz yapılmış gibi üzülüyoruz bu tür olayları duyunca sessiz kalamıyoruz yazmak zorundayız söylemek zorundayız!

Bu yazı Dünya kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir